Wisiorek Bola - wyjątkowy prezent dla ciężarnej. 0
Wisiorek Bola - wyjątkowy prezent dla ciężarnej.

Czy wiesz, że dziecko słyszy dźwięki już w brzuchu mamy? 

Nawet taki maluch rozróżnia dźwięki na przyjemne i takie, które budzą jego niepokój. Przy znajomych, delikatnych dźwiękach maluch uspokaja się. Wisiorek Bola to wyjątkowa biżuteria ciążowa z delikatnym dzwoneczkiem w środku. Bola ma kulisty lub jajowaty kształt, może być gładka lub ozdobna. Bolę można nosić na długim rzemyczku lub pasującym kolorystycznie złotym lub srebrnym łańcuszku. 

Elegancką, ozdobną kuleczkę przyszła mama nosi na ciążowym brzuszku. Przy każdym ruchu kołysząca się Bola wydaje delikatny dźwięk, który jest słyszany i zapamiętywany przez malucha. Już po porodzie dźwięki te ułatwią dziecku zasypianie. Tradycja noszenia wisiorków Bola ma swoje korzenie w tradycji meksykańskiej. To właśnie tam te małe naszyjniki noszone są przez ciężarne, aby malec w brzuchu przyzwyczaił się do delikatnego dźwięku dzwoneczka. W Polsce wisiorek Bola pojawił się już jakiś czas temu i zyskuje coraz większą popularność. 

Ta ciążowa biżuteria spodoba się każdej przyszłej mamie. To wspaniała alternatywa do “standardowych” prezentów, które otrzymuje ciężarna: śpioszków, smoczków i gryzaków. Wisiorek Bola jest uroczym podarunkiem, który nie jest prezentem pośrednim - niby dla mamy, niby dla dziecka. Bola jest tylko dla niej. Wisiorek pasuje do różnych stylów ubierania - świetnie wygląda noszona do sportowych spodni i eleganckiej sukienki.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl