Producenci
Newsletter
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się na nasz newsletter!
O nas

 

Vern&Nea - marka i sklep internetowy firmy TEKATU Kinga Twarowska-Trukan. Firma od początku swojego istnienia - tj. od 2011 roku - specjalizuje się w sprzedaży artykułów dla niemowląt i małych dzieci. Początkowo były to prawie wyłącznie chusty do noszenia dzieci i nosidła, jednak, wraz z powstaniem w 2017 roku marki i sklepu internetowego Vern&Nea, oferta rozszerzyła się o artykuły dla przedszkolaków, kobiet w ciąży i mam.

Kilka słów o właścicielce Vern&Nea
Vern&Nea to moje - Kingi Twarowskiej-Trukan -  kolejne “dziecko-sklep”. Jestem młodą, odważną, nietuzinkową i oczywiście bardzo skromną :) kobietą, która nigdy nie rezygnuje z wytkniętego celu. A początki mojej przygody z własnymi sklepami nie były łatwe. Różni próbowali mi dokuczyć. Pierwszym ciosem, na samym starcie, były ataki na moją stronę internetową i instalowanie przekierowań na strony inne, mocno nieobyczajne. Za niewiedzę się płaci, ale za wiedzę również. Ostatecznie problem udało się rozwiązać. W międzyczasie miał miejsce niezbyt przyjemny epizod z “łowcami regulaminów”, podkradaczami pomysłów i innymi, którym widocznie wadziły mój optymizm i wiara w powodzenie. Kilkukrotne zmiany nazwy sklepów, oprogramowania, serwera i ciągła nauka - wszystkiego.

Jestem takim trochę człowiekiem-orkiestrą. Już od najmłodszych lat wykazywałam zainteresowanie wieloma dziedzinami. Już jako dziecko pływałam - nie chwaląc się - jak ryba i od zawsze lubiłam wodę. Od 3 roku życia uczyłam się tańca w studiu baletowym, a na egzaminie końcowym w Ognisku Muzycznym z własnego wyboru grałam preludium Chopina. Ukończyłam liceum plastyczne i filologię polską. Rysowałam, malowałam, rzeźbiłam i pisałam recenzje ze spektakli baletowych. Od zawsze chętnie podejmowałam nowe wyzwania. Na Festiwalu Lądeckie Lato Baletowe byłam tłumaczem dla grupy tancerzy z USA. Miałam kilka wystaw rysunków i szkiców z przedstawień baletowych, które to szkice robiłam na żywo w czasie spektakli w Teatrze Wielkim.

A gdzie tu chusty i sklep? Otóż chusty to historia, która rozpoczęła się parę lat temu, gdy moja przyjaciółka kupiła swoją pierwszą chustę do noszenia dzieci. Jako młode mamy spotkałyśmy się wówczas z przyjaciółką na kawę, aby nasze maluchy, które są w tym samym wieku, mogły się razem pobawić. Podczas jednego z takich spotkań miałam okazję zobaczyć na żywo, jak to płaczący szkrab mojej przyjaciółki po zamotaniu w chustę słodko zasypia. Wówczas to przyjaciółka opowiedziała mi o wszystkich zaletach chusty, a ja wkrótce po tej rozmowie kupiłam swoją pierwszą chustę tkaną. Zobaczyłam, że ten sposób noszenia dzieci dał mi wolność i ułatwił mobilność. Już nie straszne były mi schody, wąskie chodniki, nieczynne windy w metrze. BYŁAM WOLNA I MOGŁAM SWOBODNIE PORUSZAĆ  się wszędzie.

Znowu rzuciłam się w wir pracy i nauki. Ukończyłam kurs  na doradcę noszenia dzieci w chustach i nosidłach i założyłam swój pierwszy sklep. Uczyłam się dalej i śmielej sięgałam po nowe zagadnienia. Wkrótce sama projektowałam swoje sklepy, zaczynając od zagadnień technicznych, poprzez projekty graficzne i teksty reklamowe. Po wielu lepszych i gorszych doświadczeniach założyłam sklep Vern&Nea. Aktualnie, jeśli mi tylko czas pozwala, również piszę humorystyczne teksty na blog. Traktuję je jako swoistą “terapię” na gorszy dzień i sposób na relaks. Zgłębiam również tajniki z pozycjonowania stron.  A ponieważ narzekam na brak zajęć :) to przy okazji organizuję z mamą jej wystawy grafiki i malarstwa, czasem bywam ich sponsorem. Szkoda, że doba ma tylko 24 godziny, bo przecież jest jeszcze tyle do zrobienia! Podstawą jest dobry plan, w którym wszystko musi się zmieścić. Natomiast wieczorem, kiedy przy najmłodszym dziecku czuwa niezastąpiony mąż, biegnę z najstarszą na lodowisko Torwar, żeby razem pojeździć na łyżwach, bo miłość do łyżew pozostanie mi chyba na zawsze.

Kinga Twarowska-Trukan

moje rzeźby 

      

 

Dane firmy TEKATU Kinga Twarowska-Trukan - właściciela sklepu www.vernandnea.pl

TEKATU Kinga Twarowska-Trukan
ul. Płaskowickiej 46/44
02-778 Warszawa

NIP: 526-285-17-76
REGON: 142752098

tel. +48 600 373 272
e-mail: kontakt@vernandnea.pl

https://www.facebook.com/vernandnea/
  https://twitter.com/VernandNea

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl